Výsledky VB
Hodový turnaj 2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Středa, 12 Září 2018 00:00

24 ročník hodového turnaje 2018 byl sice ve znamení nízké účasti, ale velmi kvalitně obsazen :)

Sešlo se celkem 8 účastníků, kde se ve finále utkali Luboš Maťák starší proti Michalu Podrazilovi.

Z vítězství se nakonec radoval Luboš.

Konečné pořadí turnaje:

1. místo Maťák Lub. st.

2. místo Podrazil Michal

3-4. místo Skoupil Lub. st a Maťák Lub. ml.

-Luboš-

Aktualizováno Středa, 12 Září 2018 17:26

Pohár Velkých Bílovic 2015 PDF Tisk Email
Sobota, 27 Červen 2015 00:00

26.7.2015 se konal tradiční Pohár Velkých Bílovic, který byl, jako vždy, dobře obsazen. Vedle domácích hráčů se zúčastnili i tenisté z okolních měst a obcí.

Turnaj odstartovaly boje ve skupinách, které rozdělili hráče do pavouka hlavní soutěže o Pohár Velkých Bílovic a do pavouka vedlejší soutěže „B“.

Pohár Velkých Bílovic nakonec zaslouženě vyhrál stejně jako loni Ivo Čermák z Břeclavi. Ve finále porazil Jiřího Matušku ( Hustopeče ) 6 : 4.

Z domácích hráčů si vedl nejlépe Lubomír Maťák, který obsadil 4. místo.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Aktualizováno Sobota, 01 Srpen 2015 17:01

Hodový turnaj 2014 PDF Tisk Email
Neděle, 28 Září 2014 00:00

Hodový turnaj 2014 byl ve znamení nízké účasti, ale velmi kvalitně obsazen. Hrálo se ve dvou skupinách, z kterých postoupili do semifinále vždy dva hráči.

V prvním semifinále zvítězil po velkém boji Lubomír Maťák mladší nad Michalem Podrazilem 6 : 4. Druhá semifinálová dvojice předvedla vyrovnaný zápas s velmi dramatickým obratem. Nekolikanásobný vítěz tohoto turnaje Luboš Maťák starší vedl už 4 : 1, ale jeho soupeř Lubomír Skoupil mladší zvýšeným tlakem a zlepšenou hrou otočíl zápas ve svůj prospěch.

Podobný scénář mělo i finále, kde Luboš Skoupil ml. vedl už 5 : 3 a 40 : 0, ale nedokázal využít čtyři mečboly a tak se vítězem letošního Hodového turnaje stal po vítězství 7 : 6 zaslouženě Luboš Maťák mladší.

Aktualizováno Neděle, 28 Září 2014 08:16

Pohár Velkých Bílovic 2014 PDF Tisk Email
Pátek, 01 Srpen 2014 00:00

Letošní Pohár Velkých Bílovic byl tradičně velmi dobře obsazen. Vedle nejlepších domácích hráčů se zúčastnili výborní tenisté z okolních měst a obcí.

Za příjemného počasí odstartovaly boje ve skupinách, které rozdělili hráče do pavouka hlavní soutěže o Pohár Velkých Bílovic a do pavouka vedlejší soutěže „B“.

Velkým překvapením začalo čtvrtfinále hlavní soutěže, když domácí Lubomír Skoupil mladší vyřadil poměrně hladce favorizovaného Jiřího Matušku, který do té doby drtil všechny soupeře. Zajímavé bylo i další čtvrtfinále které svedlo dohromady domácí hráče Lubomíra Maťáka staršího a Lubu Maťáka mladšího. Zvítězila zkušenost. V semifinále Luboš Maťák st. Marně vzdoroval Slavomíru Havlíkovi a nakonec skončil na 3-4. Místě, stejně jako Luba Skoupil ml., který s Ivo Čermákem dokonce vedl 5:4, ale nakonec prohrál 5:7.

Finále mezi Slávkem Havlíkem a Ivo Čermákem bylo ukázkou tvrdého útočného tenisu a oba aktéři se střídali ve vedení, které nakonec tvrdší hrou přetavil ve vítězství 7:5 Ivo Čermák, bratr známého Daviscapového reprezentanta Františka Čermáka. Finále „B“ získal pro sebe bezchybnou hrou Tomáš Vrzal z Břeclavi.

Aktualizováno Sobota, 01 Srpen 2015 16:21

Noční turnaj 2014 PDF Tisk Email
Neděle, 27 Červenec 2014 00:00

V sobotu 26.7.2014 proběhl sedmý ročník nočního tenisového turnaje mixů, který tradičně pořádá TK Velké Bílovice ve spolupráci s ATS Podluží. Turnaje se účastnil rekordní počet 17 párů tenisových nadšenců. Turnaj byl organizován do čtyř skupin - A,B,C,D, kde jednotlivé páry odehrály zápasy každý s každým. Po zápasech ve skupině do hlavní soutěže postupovali dva nejlepší páry. Ti, kteří neuspěli, se účastnili kola útěchy.

Do finále se probojovala dvojice ve složení Tomečková Jarka, Tomek Zdeněk proti Ondrušíková Petra, Martinec Oldřich. Vítězně z duelu vyšla posledně jmenovaná dvojice, která zvítězila za stavu 6:1 (stejný výsledek jako v roce 2013 :)) a přebrala tak ceny za první místo. Pro Oldřicha Martince to bylo navíc již druhé vítězství na turnaji.

Náročný turnajový maraton pomáhala překonat chutná grilovaná jídla a také tradičně výborné víno od Vladimíra Tetura, Radima Osičky a Habánských sklepů.