Velké Bílovice CUP
Velké Bílovice CUP 2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Čtvrtek, 13 Červen 2013 15:52

Jako každý rok také i letos bude probíhat Velké Bílovice CUP 2013, který je určen neregistrovaným hráčům tenisu. Pokud se chcete soutěže zúčastnit je třeba se přihlásit do 30.6.2013 na přihlašovacím místě, které je v restauraci u pana E. Polláka.

Úterý, 14 Prosinec 2010 23:04
Pátého ročníku Velké Bílovice CUP se tentokrát zúčastnilo jen 7 hráčů. V letošní soutěži suverénně zvítězil Pollák Emil, který zaznamenal jen jednu prohru a odnese si tak pohár, který mu bude slavnostně předán v únoru na 3. tenisovém plese v Kulturním domě. Druhé místo si vybojoval Vladimír Tetur a třetí skončil Bukovský Vladimír. Těšíme se, že příští - 6.ročník soutěže Velké Bílovice CUP přitáhne další hráče, kteří budou mít chuť porovnat svoje tenisové umění s dalšími tenisty a tím bude nadále vzrůstat úroveň bílovského amatérského tenisu.

Výsledky naleznete zde.

Hrací řád

Aktualizováno Úterý, 14 Prosinec 2010 23:23

Velké Bílovice CUP 2010 PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Duben 2010 21:08
V letošní sezoně bude probíhat už pátý ročník Velké Bílovice CUP. Je to soutěž, určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Loňský ročník vyhrál Radim Osička. Bude tomu i letos?

Hrací řád naleznete zde.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Duben 2010 21:57

Velké Bílovice CUP 2009 PDF Tisk Email
Středa, 26 Srpen 2009 14:07
Čtvrtého ročníku Velké Bílovice CUP se zúčastnilo 8 hráčů. Je to soutěž, určená pro začínající a mírně pokročilé hráče, ale přesto byly často k vidění zajímavé a velmi vyrovnané zápasy. Suverénně zvítězil Radim Osička, který vyhrál ve všech utkáních a odnese si tak pohár, který mu bude slavnostně předán v únoru na 2. tenisovém plese v Kulturním domě. Druhé místo si vybojoval Stanislav Růžička a třetí skončil Vladimír Tetůr. Škoda, že 8 zápasů z plánovaných 28 muselo být skrečováno, protože se hráči nedohodli na vhodném termínu. Soutěž mohla být jinak ještě vyrovnanější. Těšíme se, že příští - 5.ročník soutěže Velké Bílovice CUP přitáhne další hráče, kteří budou mít chuť porovnat svoje tenisové umění s dalšími tenisty a tím bude nadále vzrůstat úroveň bílovského amatérského tenisu.