25262728293031

Noční turnaj 2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 23 Červenec 2013 00:00

V sobotu 20.7.2013 proběhl již šestý ročník nočního tenisového turnaje mixů, který byl pořádán TK Velké Bílovice ve spolupráci s ATS Podluží. Turnaje se účastnilo 14 párů tenisových nadšenců a pro některé to byla už několikátá účast na turnaji. Turnaj byl organizován do skupin, kde jednotlivé páry odehrály zápasy každý s každým. Po zápasech ve skupině do hlavní soutěže postupovali dva nejlepší páry. Ti, kteří neuspěli, se účastnili kola útěchy.

Do finále se probojovala dvojice ve složení Fialová Marie, Kalužík Luděk proti Viková Eva, Martinec Oldřich. Zápas byl plný napínavých výměn ale nakonec druhá zmiňovaná dvojice, která byla také nováčkem v turnaji, zvítězila za stavu 6:1 a přebrala tak ceny za první místo.

Náročný turnajový maraton pomáhala překonat chutná grilovaná jídla a také tradičně výborné víno od Vladimíra Tetura, Radima Osičky a Habánských sklepů.