30

Miška Polláková druhá na turnaji v Lanžhotě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Úterý, 14 Srpen 2018 00:00

V neděli 12. srpna se na dvorcích Sokola Lanžhot konal turnaj bejby-tenistů. Naše Miška Polláková v něm prohrála až ve finále a obsadila tak krásné 2. místo.

Už ve skupině bylo jasné, že si Miška přivezla do Lanžhota formu. Vyhrála třikrát 4:1, kvalifikovala se tím do závěrečného pavouka na výhodném místě a využila toho. Ve čtvrtfinále porazila solidního domácího Blažeje 6:2, v semifinále zástupce TC Brno Vondráčka 6:1 a teprve ve finále nestačila na Kali Šupovou z Tenisu Slovácko.

Mišce gratulujeme ke krásnému umístění i poháru a přejeme jí hladký přechod do mladších žáků. Nebude jednoduchý, v jarní soutěži družstev bude totiž nastupovat nejen za domácí družstvo, ale i za béčko BORSu Břeclav, které letos udrželo II. třídu mladších žáků právě pro malé talenty, svoje i z okolí.