top
logo

  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Soutěže 2022

Vyhledávání

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Čt  St  Út  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Jakub Lebloch ve finále krajských turnajů PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 06 Srpen 2015 18:09

Jakub Lebloch (na snímku vpravo) potvrdil velmi dobrou formu ze soutěží družstev i na turnajích jednotlivců.

Ve Strážnici podlehl až ve finále Tadeáši Koplíkovi, v Novém Městě rovněž až ve finále Markusi Lazarčíkovi a minulý víkend se v Uherském Hradišti probojoval do semifinále dvouhry a až do finále čtyřhry. Potvrzuje se, že s tenisem lze začít až v deseti letech, a přesto mít úspěch.

Předpokladem je ovšem pevná vůle, talent a disciplína. V prvních dvou ohledech Jakub vyniká. Přejeme mu hladký přechod do starších žáků. Na jaře bude základním stavebním kamenem družstva starších žáků v bojích o udržení ve II. třídě.

-Dan-

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Srpen 2015 18:13
 
Pohár Velkých Bílovic 2015 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 27 Červen 2015 00:00

26.7.2015 se konal tradiční Pohár Velkých Bílovic, který byl, jako vždy, dobře obsazen. Vedle domácích hráčů se zúčastnili i tenisté z okolních měst a obcí.

Turnaj odstartovaly boje ve skupinách, které rozdělili hráče do pavouka hlavní soutěže o Pohár Velkých Bílovic a do pavouka vedlejší soutěže „B“.

Pohár Velkých Bílovic nakonec zaslouženě vyhrál stejně jako loni Ivo Čermák z Břeclavi. Ve finále porazil Jiřího Matušku ( Hustopeče ) 6 : 4.

Z domácích hráčů si vedl nejlépe Lubomír Maťák, který obsadil 4. místo.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Aktualizováno Sobota, 01 Srpen 2015 17:01
 
Nejlepší sezóna v historii klubu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 03 Červenec 2015 00:00

Naši starší žáci letos ve III. třídě poprvé nenašli přemožitele a postoupili o soutěž výš (na snímku dort z oslavy). Loni starší žáci bojovali do posledního kola statečně, ale marně. Letošní postup nabral jasné obrysy hned po prvním kole, vítězstvím nad nebezpečným LTC Hodonín B poměrem 7:2.

K postupu nejvíce přispěli: Jakub Lebloch (s úžasnou bilancí šesti vítězných dvouher i čtyřher), Tomáš Opluštil (čtyři vítězné dvouhry i čtyřhry) a Karolína Macháčková (pět vítězných dvouher, tři čtyřhry). Vzhledem k tomu, že skoro nikdo neodchází do dorostu, věříme, že na jaře bude tým hrát klidný střed tabulky II. třídy.

Mladší žáci se dokázali vyrovnat s odchodem Jovany Blažkové a Tomáše Opluštila do starších žáků, stejně jako s odchodem Štěpána Nešpora a Patrika Opluštila na BORS Břeclav do ligy mladších žáků, a obhájili loňské čtvrté místo.

Nejvíce přispěli: opět Jakub Lebloch (všech šest dvouher vítězných), dále Jakub Masař, Anna Mrkvicová a Tereza Pekárková (všichni čtyři vítězné dvouhry). Mladší žáky letos opustí silný ročník 2003 (Lebloch, Masař, Pekárková) a nebude jednoduché je nahradit. Loni touto dobou jsme ovšem měli podobné obavy, které se letos díky kvalitní celoroční přípravě zcela rozplynuly.

A letos se zvedl i dorost. Konečné čtvrté místo je dobré. Nejvíce přispěl Michal Podrazil. Jeho bilance šesti vyhraných dvouher a čtyř čtyřher na pozici jedničky je skvělá. Patří mu poděkování. Přechází do dospělých a byla by škoda, kdyby pro sebe nenašel družstvo dospělých. Třemi vyhranými dvouhrami přispěli Jovana Blažková a Marek Ševčík, pěti vyhranými čtyřhrami Filip Texl.

Spokojenost je i s vystoupením družstva bejbin, které obsadilo třetí místo a naši nejmenší dali najevo, že se brzkého přechodu do mladších žáků nebojí. Vytvoříme jim B-družstvo a rádi bychom, aby ve III. třídě nejen sbírali zkušenosti.

-Dan-

Aktualizováno Pondělí, 06 Červenec 2015 07:10
 
Přípravný turnaj dorostenek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Sobota, 01 Srpen 2015 00:00

Dne 19.6.2015 se hrál přípravný turnaj našich dorostenek na domácích kurtech. Vyhrála Adéla Mikulicová, která porazila v zápase o první místo Adélu Moravčíkovou 6 : 4.

-LuSk-

Aktualizováno Sobota, 01 Srpen 2015 17:01
 
Starší žáci krůček od historického postupu do II. třídy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 23 Červen 2015 00:00

Starší žáci nám v sobotu opět udělali radost, neboť zvláště díky sebevědomým výkonům chlapců zvítězili v Kyjově jasně 7:2. V sobotu jim stačí zvítězit jakýmkoli poměrem a poprvé v historii klubu postoupí do II. třídy. Z našeho okresu se to dosud podařilo Břeclavi a Lanžhotu. Nejlepšího výsledku dosáhl David Šlor (na snímku), který ve dvouhře poprvé zvítězil 6:0 6:0. Ptal jsem se ho, jaký je to pocit, prý "vůbec ne špatný". :-)

Davidovi se dařilo i v neděli, kdy za mladší žáky vyhrál dvouhru i čtyřhru v silných Otrokovicích, nyní druhých v tabulce skupiny. Třetí bod přidala naše jistota Jakub Masař. Celkově 3:6 a Bílovice obsadí stejně jako loni solidní 4. místo. Omlazenému družstvu nutno vyslovit pochvalu. Před rokem jsme měli otazníky, zda dokážeme následující rok nahradit Štěpu Nešpora a Jovču Blažkovou. Podařilo se.

Dorost jel do Květné převážně s náhradníky, což znamenalo prohru 1:8 s druhým nejlepším družstvem skupiny. Více než tenis tentokrát lahodilo oku krásné prostředí Bílých Karpat. Pochvalu ovšem zaslouží Michal Podrazil, kteý se postupně během sezóny našel a v neděli si poradil s velmi nepříjemným Vaculínem, hostujícím z Uherského Brodu, a to poměrem 6:3 6:3.

-Dan-

Aktualizováno Úterý, 23 Červen 2015 21:11
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Anketa

V kolika letech jste začal/a hrát tenis?
 
Banner

bottom

©1993-2016 Tenis klub Velké Bílovice.